Kurumsal - Hakkımızda

İnsan Kaynakları

İş Başvurusu / Temel Esaslar

Bülent Klişecilik Grafik San. ve Tic. A.Ş'de işe alım süreci ile, kurum kültürüne ve pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip, en uygun adayı şirketimize kazandırmayı hedefleriz.

Bu bağlamda çalışan profilimizi, alanında uzman, şirkete ve çalıştığı alana yönelik motivasyonu yüksek, sürekli olarak kendini geliştiren, öğrenmeye açık ve katma değer yaratmaya istekli şeklinde tanımlamaktayız. Dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayan, üstün ürün kalitesi ve ''Kusursuz Hizmet'' ilkesi ile sektörün geleceğini şekillendirme misyonuna sahip şirketimizin mevcut konumunu muhafaza edip ilerlemesi yolunda, çalışanlarımızı şirketimizin vizyonuna paralel olarak en önemli kaynağımız olarak görmekteyiz. 

Staj Başvurusu ;
Bülent Klişe ve Grafik San. ve Tic. A.Ş. olarak; lise, önlisans ve lisans öğrencilerine 5510 Sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu kapsamında belirtilen şekilde staj olanağı tanınmaktadır. Staj olanağı ile öğrencilerin gelişimine destek verip iş hayatına hazırlarken, Şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz.

Staj sürecinde ana hedefimiz; öğrencilere, kurumsal bir şirkette çalışma ortamını gözlemleme fırsatı vererek bunun bir parçası olmak için ilk adımı sağlam bir şekilde atmalarına ve en önemlisi iş disiplinine sahip olmalarına katkı sağlamak. 

Amacımız, her yıl şirketimizde staj yapan ve başarılı olan öğrencilerin belli bir kısmına yarı zamanlı veya tam zamanlı iş fırsatları yaratmak.Staj başvurusu yapmak isteyen öğrenciler, genel başvuru ilanımıza başvurarak staj başvurularını yapabilirler.

 

Başvurularınızla ilgili aşağıda e-posta adresine resimli bir CV'nizi göndermeniz yeterlidir.


ik@bulentklise.com.tr