Teknoloji - Grafik

BSLEEVE

Eksiz Klişe
Bsleeve sistemi, hız, esneklik ve güvenirlilik ile flexo baskı verimliliğini birleştiren komple baskı çözüm sistemidir, bu sistem ile flexo baskı mükemmelliğe bir adım daha yaklaşırken, yüksek kaliteli hassas baskı için sürekli bir flexo formu sağlar ve mevcut eski makinelere de adapte edilebilmektedir.Bsleeve’ in flekso baskı için sağladığı avantajları şöyle sıralayabiliriz;

Eksiz motif basma:
Flekso baskı böylece şimdiye kadar tek başına tifdruk pazar-segmentinde bulunan sonsuz motif pazarından belli oranda bir pazar payına sahip olacaktır.

Flekso klişe montajına gerek kalmaz:
Bsleeve‘de kolayca kalıp silindire takılır ve böylece zaman alıcı klişe montajı da ortadan kalkmış olur. Ayrıca yüksek derecede register hassasiyeti elde edilir.

Daha yüksek baskı hızı: Bsleeve üzerine eksiz olarak hazırlanan flekso kalıbı yuvarlak dönüş hassasiyetini arttırdığı için baskı makinesinde vibrasyon sonucu baskıda oluşan titreşim izlerini de minimuma indirir. Böylece daha yüksek bir baskı hızına erişilmiş olur.

Yüksek dayanıklılık:
Bsleeve’ in malzeme yapısı Normal bir fotopolimer klişeye oranla en az 5 kat dayanıklıdır. Ayrıca tekrar işlerde makineden sökülmesinde ve takılmasında herhangi problem çıkarmaz. Baskı makinesine çok hızlı bir şekilde hazırlık sağlaması proseslerin hızlanması açısından en büyük artısıdır.