Teknoloji - Grafik

BFlex Teknolojileri

BFlex, dijital flexo plakanın üzerine membran kaplanarak düz tepeli klişe noktası elde etmek için kullanılan bir üretim prosesidir. Bflex teknolojisi ile baskı tutarlılığınızı maximum seviyeye çekerken, baskı kalitenizde de gözle görülecek artış gözlemliyeceksiniz.

Bflex ile hassas detaylar ve ince noktalar artık sorun olmaktan çıkarken, daha yüksek çözünürlük ve daha yüksek tram değerleri ile baskı yapabilecek aynı zamanda Üretim verimliliği için dijital teknolojiye oranla daha yüksek baskı tirajının gözlemlenmesine ve buna paralel olarak görsel kalitede en iyi sonuçları yakalayabileceksiniz.

Özellikle, masterflex baskılarda Bflex teknolojisi ile bir taraftan baskı stabilizasyonu sağlanırken, diğer taraftan baskı esnasında ince detayların artış göstermesi ve görsel kalitenin artması Bflex'in masterflex baskılar için başlıca avantajlarındandır. oluk izlerinde gözle görülür şekilde azalmalar ve tekrarlayan baskılarda hep aynı neticeyi elde edebilme kabiliyetiyle Bflex, masterflex baskıların olmazsa olmazı haline gelmiştir.

- Bflex ile elde edilen iyileştirmeler
- Bflex Türkçe Sunum